CAREER IN THE COMPANY ELMONT-ZH

Our company ELMONT-ZH, spol. with r. about. was founded in 2004. The main areas are maintenance, repairs, reconstructions, assembly and revisions of electrical equipment such as work machines, production technologies, or lifting equipment. We are convinced that each of the employees, for whom a career in our company is a challenge and accepts the commitment to meet our work standards, will find a friendly working environment, fairness and motivating salary conditions in our company.

Job vacancy

Revízny technik vyhradeného technického zariadenia elektrického

1322 - 2500 €

Miesto práce

Priemyselná 12, Žiar nad Hronom

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Platové ohodnotenie

1322 - 2500 € (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-  zodpovedá za vykonanie činnosti v rozsahu odborných prehliadok a skúšok vyhradených technických zariadení elektrických podľa platnej legislatívy,
-  vykonáva a realizuje zákazky opakovaných odborných prehliadok a skúšok v plánovaných intervaloch a termínoch,
-  spracováva výsledky pravidelných revízií, predkladá súpis návrhov a opatrení na odstránenie nedostatkov,
-  spolupracuje ako technická podpora pri návrhu, výrobe, montáži, funkčných skúškach, inštalácií strojných zariadení, rozvádzačov, elektroinštalácie a ostatných činnostiach výrobného oddelenia,
-  vykonáva na realizovaných zákazkách technické kontroly vrátane vystavenia príslušnej dokumentácie a na základe spracovaných výsledkov predkladá návrhy a opatrenia na odstránenie nedostatkov,
-  vykonáva a zabezpečuje požadované kontroly vybraných elektrických zariadení v jednotlivých etapách výroby, dodávky, montáže a uvedenia do prevádzky, vrátane vypracovania protokolov, skúšok a výrobných štítkov,
-  kontroluje a posudzuje projektovú dokumentáciu stavieb a technologických celkov,
-  vykonáva východiskové odborné prehliadky a odborné skúšky VTZ elektrických na základe plánovaných termínov, vrátane spracovania a vyžiadania príslušnej dokumentácie v zmysle Vyhlášky 508/2009 Z.z.,
-  využíva aktívne firemné systémy a postupy pri tvorbe OP a OS. Podieľa sa na ich testovaní, zlepšovaní a inovácií,
- spolupracuje pri výkone OP a OS s prevádzkovateľom elektrických zariadení a informuje ho o dodržiavaní plánovaných termínov vykonávania OP a OS, aktívne ho informuje o stave elektrických zaradení počas výkonu OP a OS resp. po odstránení nedostatkov. Informuje prevádzkovateľ a o dodržiavaní  požiadaviek platnej legislatívy a o opatreniach na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci,
-  aktívne sa podieľa a pristupuje k získavaniu nových poznatkov, informácií a vedomostí v oblasti platnej legislatívy a normalizácie potrebných pre neustále zlepšovanie procesov pri výkone OP a OS.

Zamestnanecké výhody, benefity:

- práca v modernej spoločnosti, ktorá má viac ako 16-ročnú históriu pôsobenia na slovenskom i zahraničnom trhu,
- priestor pre vlastnú iniciatívu, možnosť sebarealizácie a profesijného rozvoja,
- osobný rozvoj, odborný a kariérny rast – vzdelávanie a tréningy,
- pravidelné školenia,
- flexibilná časť pracovnej doby,
- príspevok na III. pilier DDS– myslíme na tvoju budúcnosť,
- účasť na firemných podujatiach,
- atraktívna samostatná práca,
- perspektívna práca v dynamickom priemyselnom odvetví,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- garancia mzdy načas.

Požiadavky na zamestnanca:

- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:

Technické - elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz: B

Prax na pozícii/v oblasti: 1

Počet rokov praxe : 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009, § 24,
- možnosť zvýšenia kvalifikácie o odbornosť revízny technik zdvíhacích zariadení §16,
- vedenie evidencie zariadení, kontrol, skúšok a revízií,

- schopnosť samostatne a iniciatívne pracovať,
- schopnosť samostatne riešiť problémy,
- proaktívny a pozitívny prístup k práci,
- analytické myslenie, konštruktívny prístup,
- ochota učiť sa.

Zámočník - zvárač

1100 - 1100 €

Žiar nad Hronom

ihneď

plný úväzok, živnosť

1100 - 1100 € (podľa skúseností)

- zámočnícke a zváračské práce,

- oprava a údržba strojných zariadení,

- prekládka strojov a technologických liniek,

- montážne a inštalačné práce strojných zariadení.

- stabilné a dlhodobé zamestnanie,

- kariérny rast,

- pravidelné školenia a obnova preukazov,

- finančné ohodnotenie zodpovedajúce odborným znalostiam + odmeny,

- garancia mzdy načas,

- práca v dobrom kolektíve a stabilnej spoločnosti.

- stredoškolské vzdelanie bez maturity,

- stredoškolské vzdelanie s maturitou,

- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie,

 - vzdelanie v odbore zámočník - zvárač,

-  vodičský preukaz typu B

- platné zváračské oprávnenia,

- zodpovedný prístup k práci,

- spoľahlivosť , ochota učiť sa,

- komunikácia v tíme a s nadriadenými pracovníkmi,

- pozícia vhodná pre absolventa,

- prax nie je podmienkou.

Výška maximálnej brutto mzdy nie je obmedzená, závisí od praxe, preukázaných zručností, osobného pohovoru a napredovania na pracovnej pozícii.