KARIÉRA VO FIRME ELMONT-ZH

Naša spoločnosť ELMONT-ZH, spol. s r. o. bola založená v roku 2004. Hlavnými oblasťami sú údržba, opravy, rekonštrukcie, montáž a revízie elektrických zariadení ako pracovné stroje, výrobné technológie, či zdvíhacie zariadenia. Sme presvedčení, že každý zo zamestnancov, pre ktorých je kariéra v našej spoločnosti výzvou a prijme záväzok plniť naše pracovné štandardy, nájde v našej firme priateľské pracovné prostredie, férovosť a motivujúce platové podmienky.

Voľné pracovné pozície

Rozpočtár - tvorca cenových ponúk

1300 - 2300 €

Miesto práce

Priemyselná 12, Žiar nad Hronom

Termín nástupu

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Platové ohodnotenie

1300 - 2300 € (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu Rozpočtár - tvorca cenových ponúk projektov v oblasti elektrotechniky

 Príprava ponúk, cenových kalkulácií, technických špecifikácií v odbore elektrotechniky a strojárstva

 Samostatná tvorba výkazu výmer na základe projektovej dokumentácie

 Tvorba a navrhovanie riešení a opatrení podľa požiadaviek zákazníka

 Analyzovanie projektovej dokumentácie, výkazov, materiálov a prác

 Komunikácia so subdodávateľmi

 Zúčastňovanie sa obhliadok objektov pred a počas realizácie

 Vykonávanie špecifikácie materiálu, montážnych prác, dopravných a mechanizačných prostriedkov

 Spolupráca pri príprave ponúk, účasť na konzultácií k súťažným podkladom

 Práca v systéme Cenkros

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej spoločnosti

Možnosť vzdelávania a kariérneho rozvoja

Príspevok zamestnávateľa na DDS

Účasť na firemných podujatiach

Pravidelné školenia

Garancia mzdy načas

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie aktuálneho životopisu v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ukončené SŠ s maturitou elektrotechnického alebo technického zamerania

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia vhodná pre kandidátov so skúsenosťami na pozíciách - kalkulant, rozpočtár, cenotvorca v oblasti elektroinštalácií

Počet rokov praxe

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

systém Cenkros- výhodou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky (pozícia vhodná aj pre šikovného absolventa)

- technické myslenie

- orientácia v technickej problematike

- orientácia v elektro výkresoch a terminológii

- komplexné myslenie

- tímový hráč

- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť

- flexibilita

Kontakt: + 421 907 365 238

Mail:     kariera@elmontzh.sk